Володимир , велика подяка за відгук! Ми раді, що Вам все сподобалося.
Вова К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дуже дякуємо за відгук!
Хлопенко В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за ваш відгук! Завжди раді бачити Вас у нашому магазині!
Віталій О.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Наталия т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
все супер
Людмила Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вадим С.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Найгірше відношення яке я зустрічав. Замовив кросівки 9.10 на подарунок батьку 16.10, одразу прийняли замовлення та зателефонували, сказали комплектується. 14.10 позвонив запитав яка проблема з відправкою, сказали через тревоги, подивився мапу тревог Харкова за цей день, 2 години за робочий день. На наступний день 15.10 набрав спитати, сказали таких кросівок на складі немає, вибачте.
Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук. Принесли Вам вибачення як по телефону, так і в письмовій формі з поясненням причини скасування замовлення. Вибачте ще раз, за незручності.
Володимир , велика подяка за відгук! Ми раді, що Вам все сподобалося.
Дуже дякуємо за відгук!
Дякуємо Вам за ваш відгук! Завжди раді бачити Вас у нашому магазині!
все супер
Найгірше відношення яке я зустрічав. Замовив кросівки 9.10 на подарунок батьку 16.10, одразу прийняли замовлення та зателефонували, сказали комплектується. 14.10 позвонив запитав яка проблема з відправкою, сказали через тревоги, подивився мапу тревог Харкова за цей день, 2 години за робочий день. На наступний день 15.10 набрав спитати, сказали таких кросівок на складі немає, вибачте.
Дякуємо за Ваш відгук. Принесли Вам вибачення як по телефону, так і в письмовій формі з поясненням причини скасування замовлення. Вибачте ще раз, за незручності.
швидко відправили,все добре,велике дякую!